اخبار

سمینار “ازدواج موفق” با پوشش گرافیکی مرکز طراحی ایران دیزاین برگزار شد

سمینار « ازدواج موفق » با هدف آشنایی هرچه بیشتر دختر و پسر با مفاهیم خانواده و ازدواج، در سالن غدیر اداره ارشاد سیرجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی عبرات سیرجان، این سمینار که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان، موسسه هنر مهر ایران و کانون فرهنگی عبرات سیرجان برگزار گردید، با سخنرانی پیرامون مباحثی از جمله رابطه ی دختر و پسر، خانواده، ازدواج و همچنین مهارت های زندگی فردی توسط دکتر مهدی مهراب یزدی  همراه بود.

بنا بر این گزارش، در طول سخنرانی، “دکتر مهدی مهراب” ضمن بیان مشکلاتی که در جامعه ی ما در ارتباطات نا به جا وجود دارد و همچنین بیان مشکلاتی که ارتباطات دختر و پسر در ازدواج و زندگی آینده شان بوجود می آورد، بیان داشتند که چطور می توانیم یک ارتباط سالم داشته باشیم بدون اینکه به کسی آسیب روحی برسد و همچنین بهترین رابطه ی یک زن با همسر و بهترین رابطه ی یک مرد با همسر را مرور کردند.

 

 

در این سمینار که با محتوایی شاد و پربار همراه بود، شرکت کنندگان ضمن انجام فالیت های جالب در قالب تیم و گروه های دو نفره،  با اظهار خرسندی از برنامه، در پایان هر یک به مدت چند دقیقه به مشاوره با دکتر مهراب پرداختند و سوالات و مشکلات خود را مطرح کردند.

 

 

گفتنی است که این مراسم با پوشش گرافیکی کامل توسط مرکز طراحی ایران دیزاین همراه بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.