مرکز طراحی ایران دیزاین

تاریخچه ایران دیزاین
camera

مرکز طراحی ایران دیزاین مجموعه ی جوانی است که با هدف تعمیم و توسعه ی کار حرفه ای در دنیای حقیقی و مجازی تشکیل گردیده و داستان تشکیل آن، داستان تکیه بر سه واژه ی وسعت، خلاقیت و کیفیت است، به گونه ای که بتوانی با بکارگیری خلاقیت، نمونه ای جدید و با کیفیت را در وسعتی به پنهای جهان، ارائه دهی و در تعمیم آن به دیگران نیز کمک نمایی. ایران دیزاین، واحد تخصصی طراحی گرافیک است که تحت نظر هلدینگ “به گستران” در حال فعالیت می باشد. اولین سابقه کار رسمی و حرفه ای ما به ۲۰ سال پیش باز می گردد و از آن زمان ادامه داده ایم و امروزه با برند رسمی “ایران دیزاین” در حال فعالیت هستیم.

رویکردهای ایران دیزاین

مرکز طراحی ایران دیزاین در سال ۱۳۹۸ با رویکرد ارائه ی خدمات تخصصی گرافیک، به صورت قدرتمند در قالب حقیقی و مجازی، اعم از خدمات طراحی گرافیک (Graphic Design)، طراحی هویت بصری (Visual Identity)، طراحی رابط کاربری (Ui)، بازطراحی (ReDesign)، و خدمات مکمل این راستا در حال فعالیت می باشد.

خدمات مکمل ایران دیزاین

مجموعه ایران دیزاین در راستای آسان سازی خدمات جهت رفاه مشتریان خود، علاوه بر خدمات اصلی، در حوزه های مشاوره اختصاصی، برنامه ریزی محتوایی، مدیریت و پشتیبانی پروژه، طراحی کمپین های تبلیغاتی و خدمات چاپ ملزومات اداری نیز به سازمان ها، شرکت ها، اشخاص حقیقی و حقوقی نقش بسزایی ایفا نموده است و تقدیر و تشکر مشتریانِ ٪۱۰۰ راضی از خدمات مجموعه ایران دیزاین، گواه کیفیت، دقت و مسئولیت پذیری بالای مجموعه می باشد.

چشم اندازها

بدون شک همیشه مباحث مربوط به گرافیک، یکی از مهمترین مباحث در جامعه تلقی گردیده، چرا که همه ی انسان ها به ظاهر هر قضیه ای بسیار اهمیت داده و زیبایی نقش بسیار مهمی در هر امری دارد. امروزه نیز افزایش روزافزون شمار کاربرانی که از دنیای مجازی استفاده می کنند، به این امر شدت بخشیده و اهمیت آن را دو چندان کرده است. مجموعه ی ایران دیزاین تلاش دارد، با ارائه ی خدمات ذکر شده در سطحی حرفه ای، شهروندان ایرانی هزاره سوم را در این عرصه یاری نموده و در دنیای گرافیک به صورت تخصصی، هم قدم با آنان گام بردارد.

موسس و بنیان گذار

محمد صادق مقدس ، مدیر، موسس و بنیان‌گذار مرکز طراحی ایران دیزاین، یکی از چهره‌های فعال در زمینه های فرهنگی، هنری، مجازی و دیجیتالی است که تلاش کرده، مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که در قالبی همدل و یک صدا، از ترکیب مهارت و خلاقیت، خدماتی استاندارد و حرفه ای را تحت یک برند قدرتمند در اختیار متقاضیان قرار داده و با تکیه بر کار دقیق و منظم، همکاری با این مجموعه را برای بسیاری از همکاران و مشتریان، به یک نتیجه دلچسب تبدیل کند.

نحوه ارائه خدمات

با گسترش فناوری و ظهور دنیای دیجیتال، حد و مرزهای خدمت رسانی برداشته شده و دنیای گسترده ای از خدمت رسانی های بی حد و مرز پدید آمده است. از آنجا که کلیه ی خدمات ایران دیزاین، در بستر دنیای مجازی، قابل سفارش، قابل انجام و قابل ارائه بوده و اصل این مجموعه نیز بر همین امر بنا گردیده است، لذا کلیه ی خدمات ایران دیزاین در قالب غیر حضوری صورت گرفته و به تمام نقاط جهان ارائه می گردد.

ارتباط با ایران دیزاین

خوشحال می شویم که با ما در ارتباط باشید و برای هر چه بهتر شدنمان، با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود، ما را یاری نمایید:

  • تلفن: ۷۱۰۵۳۹۰۹-۰۲۱
  • واتساپ: 091331454503
  • وبسایت: www.IranDesign.org
  • ایمیل: info@irandesign.org