مرکز طراحی ایران دیزاین
با خدمات مکمل ایران دیزاین، کیفیت را چند برابر تجربه کنید …

خدمات مکمل مرکز طراحی ایران دیزاین

بنا به درخواست مکرر مخاطبان و جهت آسان سازی ارائه ی خدمات به مشتریان، می توانید از خدمات مکمل ایران دیزاین نیز بهره مند گردیده و کیفیت را در مراحل عملی نیز تجربه نمایید. در ادامه می توانید برخی از خدمات مکمل ایران دیزاین را مشاهده نمایید:

همکاری سازمانی

گاهی ممکن است یک سازمان، با  پروژه ی گرافیکی بزرگ باشید که اجرای پروژه ای مدت دار مدنظرتان بوده و نیازمند یک دوره ی زمانی بلند مدت برای اجرای آن باشید. ما می توانیم در این راه، مدیریت گرافیکی پروژه ی اجرایی شما را بر عهده گرفته و تا اتمام آن در کنارتان باشیم.

مدیریت و پشتیبانی مجازی

گاهی نیاز است تا علاوه بر یک طرح گرافیکی خوب، یک برنامه ریزی درست نیز جهت انتشار طرح ها در فضای مجازی داشته باشید تا از این طریق بتوانید بیشترین بازخورد را دریافت نمایید. ما می توانیم مدیریت و برنامه ریزی محتوایی درست را برای شما انجام داده و بر اساس نیازتان چیدمان آن را تنظیم نماییم.

مشاوره اختصاصی

گاهی ممکن است جهت طراحی موضوع مورد نظر خود، به صورت تخصصی آن را مورد بررسی قرار داده و ابعاد و زوایای مختلف آن را بسنجید. اگر خودتان در این مقوله تخصص ندارید، بهتر است که آن را به متخصصین این امر سپرده و از خدمات مشاوره اختصاصی ما بهره مند شوید.

خدمات پردرخواست

برخی از خدمات عمومی طرحی گرافیک همواره به صورت بیشتری مورد درخواست قرار گرفته و در طول زمان به صورت ثابت همیشگی مورد تقاضا قرار دارد. از این رو شاید درخواست گرافیکی شما نیز جزو این دسته بوده و با مشاهده ی آن بتوانید سریع تر خدمات مورد نظر را جستجو نمایید.

دوره های آموزشی (بزودی)

گاهی ممکن است برای اجرای یک پروژه ی بزرگ گرافیکی، جهت ایجاد تغییرات مداوم در آن و همچنین جهت انجام تغییرات کلی در بازه ی زمانی، نیازمند پشتیبانی دائمی آن پروژه در یک بازه ی زمانی خاص باشید. در این حالت بهتر است تا انجام پشتیبانی آن را به ما بسپارید.

خدمات چاپ اداری

اقلام چاپ ملزومات اداری ایران دیزاین شامل: کارت ویزیت، سربرگ اداری، پاکت اداری، تراکت، بروشور، فاکتور،  پد موس، لیوان، پرچم رومیزی، پرچم تشریفات، لیوان، و تیشرت بوده و با کیفیتی بالا و تضمینی خدمت شما ارائه می گردد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر کلیک نمایید.

سوالی در ذهنتان است یا به
  • مشاوره
نیاز دارید؟
شما می توانید روی خدمات مشاوره ای ایران دیزاین حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف شما، نزدیک ترین مسیر را برای موضوع مورد نظرتان تدوین نماییم.

تازه ترین نمونه کارهای ایران دیزاین

برخی مشتریان: